pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
+420 775 681 845 krupka@sprinkplan.cz

Sprinklerové zařízení SHZ pro neobvyklá požární rizika a stavby

V případě jištění neobvyklých rizik, pro které je požární bezpečnost stavby navrhována metodami požárního inženýrství, navrhujeme profesi sprinklery. Mohou být řešeny neobvyklé typy průmyslových staveb a rizik jako například zkrápění úniku čpavku, hašení výrobních linek, sklady hořlavých kapalin a podobně. S dalšími specialisty mohou být sdíleny podrobné informace o hydraulických vlastnostech sprinklerových soustav, velikosti kapek, geometrie rozstřiku vody a podobně. Je možno řešit proudění kouře pod stropem a koordinaci se zařízením na odvod tepla a kouře. Jsou určovány časy spuštění jednotlivých zařízení, teploty v prostoru, chlazení konstrukcí a podobně. Pro dosažení odborné úrovně byly pořízeny a prostudovány americké a německé normy.

V logistických a výrobních areálech může být SHZ řešeno podle několika odzkoušených konceptů hašení. Úspora při odborně zpracovaném projektu s hydraulickou optimalizací může být snadno vyšší, než cena projektové dokumetace. Někdy je požadováno, aby rekonstruované zařízení vyhovělo místním předpisům, bylo navržené podle zahraničních technických norem, bylo ve shodě s požadavky pojišťovny, standartem investora a podklady jsou v cizích jazycích. I takovéto požadavky jsme schopni vyřešit.

kontaktujte Sprinkplan s.r.o.